Nie trzeba wyjeżdżać daleko za miasto, by cieszyć się odpoczynkiem blisko natury w czasie lata. W stworzeniu wygodnego miejsca wypoczynkowego pomoże odpowiednia aranżacja tarasu – praktyczne rozwiązania podsuwają projektanci mebli. Jakie kolekcje są obecnie najmodniejsze? Jak zaprojektować nowoczesną przestrzeń, dopasowaną do potrzeb?

Niebanalna aranżacja tarasu – praktyczne rozwiązania, które zmienią estetykę!

Podstawą na tarasie czy w ogrodzie są meble ogrodowe. To od nich zaczyna się aranżacja tarasu – praktyczne rozwiązania proponują nam projektanci mebli. Wśród najchętniej kupowanych wymienia się komplety technorattanowe. Meble technorattanowe świetnie wpisują się w nowoczesne trendy, są zaprojektowane z dbałością o najmniejsze detale. Atutem jest również fakt, że są niezwykle trwałe i zabezpieczone przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. W kolekcjach technorattanowych znaleźć można zarówno duże sofy, jak i fotele, krzesła, stoliki kawowe, leżanki ogrodowe, donice czy skrzynie ogrodowe. Meble technorattanowe dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, przez co możliwe jest dopasowanie mebli do już istniejącej aranżacji.

Aranżacja tarasu – praktyczne rozwiązania, które pozwolą na cień

Meble to nie jedyna aranżacja tarasu – praktyczne rozwiązania, które z pewnością przypadną do gustu, to także nowoczesne parasole ogrodowe. Parasole tworzone są dzisiaj z materiałów wysoce odpornych na uszkodzenia. Główna oś parasola to aluminium malowane proszkowo, czasza wykonana jest z tkaniny poliestrowej pokrytej warstwą poliuretanu. Takie połączenie sprawia, że parasol chroni zarówno przed silnym słońcem, jak i niespodziewanym deszczem. Parasole posiadają wiele punktów regulacji, przez co możliwe jest dopasowanie kąta padania cienia.

Author

Comments are closed.

zobacz wiecej zobacz wiecje zobacz wiecej