Test NIFTY to jedno z najnowocześniejszych badań genetycznych, które można wykonywać już od 10 tygodnia ciąży. Badanie jest całkowicie nieinwazyjne, nie wiążę się z żadnym ryzykiem dla matki oraz dziecka. Wysoka czułość badania pozwala zyskać spokój odnośnie zdrowia dziecka, stanowi również alternatywę dla badań inwazyjnych.

Test NIFTY Warszawa – gdzie najlepiej go wykonać?

Badanie NIFTY w Warszawie można wykonać w wielu laboratoriach genetycznych zajmujących się nowoczesną diagnostyką prenatalną. Warto wybierać placówki autoryzowane, które zapewniają wysoką jakość badania w połączeniu z brakiem ukrytych kosztów. Listę autoryzowanych placówek w Polsce można znaleźć na stronie – www.badanienifty.pl. W Warszawie można wykonać badanie w placówkach autoryzowanych, które znajduje się przy ul. Krzywe Koło 8/10, ul. Siennej 86 oraz przy ul. Cybernetyki 7.

Jakie są różnice w cenie testu NIFTY w zależności od placówki medycznej?

Test NIFTY cena nie jest taka sama dla każdego laboratorium, ponieważ cenniki są ustalane indywidualnie. Ceny zwykle różnią się w zależności od wybranego laboratorium – kształtują ją koszty opłacenia personelu medycznego, odczynników czy działania zaawansowanych maszyn. Zwykle różnice wahają się w zakresie kilkuset złotych, jednak warto uważać na badania o wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Takie oferty należy sprawdzić pod kątem tego, czy cena jest kompletna.

Jakie są korzyści płynące ze zrobienia testu NIFTY w domu?

Badanie NIFTY wykonywane jest na podstawie próbki krwi pochodzącej od ciężarnej – próbkę można pobrać w placówce laboratorium, współpracującym punkcie pobrań lub w domu pacjentki. Wybierając ostatnią opcję pacjentka nie musi wychodzić z domu, dzięki czemu nie styka się z dużą ilością osób. Ma to szczególne znaczenie dla pacjentek w ciąży zagrożonej, które obawiają się chorób, a ponadto nie zawsze mogą wychodzić z domu. Możliwość pobrania materiału w domu jest wygodna i nie wiąże się ze stresem. Ponadto pobranie próbki w domu nie wiąże się z dodatkowymi kosztami – jest zawarte w cenie badania.

Author

Comments are closed.

Záhradný hliníkový nábytok https://xann.pl/sitemap Ochranné kryty na záhradné grily a ohniská