Wyposażenie domu i mieszkania to jedno z największych przedsięwzięć dla wielu Polaków. Sporo pracy kosztuje przeniesienie na rzeczywisty grunt pomysłów, inspiracji i marzeń związanych z naszymi „czterema ścianami”. Statystyki wyraźnie pokazują, że Polacy chętnie kupują meble na wymiar. Dlaczego wolą je od tańszych mebli katalogowych?  Polecane meble na wymiar: www.kaja-meble.pl/meble-na-wymiar-jarocin/

Meble kuchenne na wymiar – bestseller

Kuchnie na wymiar to najczęściej wybierane projekty przez inwestorów prywatnych, tak do domów jednorodzinnych, jak i do mieszkań. Kuchnia jest pomieszczeniem mocno eksploatowanym – ładny design musi tutaj iść w parze z funkcjonalnością, zwłaszcza, jeśli korzysta z niej wielu domowników. Meble kuchenne na wymiar stały się jeszcze bardziej modne, gdy na rynek weszły nowoczesne projekty, łączące salon z kuchnią i jadalnią. Od tego momentu meble na wymiar stały się integralną częścią aranżacji wnętrza i siłą rzeczy musiały prezentować się jeszcze bardziej dekoracyjnie.

Szafki na wymiar w kuchni można dobrze dopasować do własnych potrzeb. Jak komentuje serwis Kaja-Meble.pl: zestawy katalogowe nie zawsze praktycznie wpasują się w plan kuchni, czasami meble te pozostawiają szczeliny, które wypełniają np. wąskie szafki cargo. Meble kuchenne na wymiar tworzone są ściśle w odniesieniu do warunków przestrzennych, w tym także do wysokości pomieszczenia oraz do rodzaju zabudowy. To wariant dla ludzi o doprecyzowanych wymaganiach architektonicznych, którzy mają jasną wizję wystroju wnętrza i celują w personalizowany projekt.

Meble na wymiar – kiedy jeszcze warto sięgnąć po indywidualny projekt?

Do usług stolarskich wykonywanych na zlecenie klientów indywidualnych w Polsce należą najczęściej także meble łazienkowe na wymiar, zwłaszcza te uwzględniające zabudowę kotła. Łazienki na wymiar pozwalają praktycznie wykorzystać miejsce w zwykle małych pomieszczeniach, zwłaszcza w mieszkaniach. Szafki na wymiar w łazience dopasowane są między innymi do głębokości wnęk oraz wysokości sufitu, nierzadko podwieszonego.

Polacy chętnie wybierają także meble na wymiar do korytarza, a konkretniej szafy pod zabudowę. Tutaj liczy się precyzyjne dopasowanie mebla do miejsca zabudowy, by maksymalnie wykorzystać potencjał wolnej przestrzeni.

Meble na wymiar a meble katalogowe – jakie różnice?

Decydując się na indywidualny projekt mebli dostajemy w pakiecie obsługę od A do Z – fachowa firma przyjedzie na miejsce i skonsultuje z nami wszystkie potrzebne kwestie techniczne, często także zweryfikuje oczekiwania i sprowadzi je do realnych możliwości. Meble na wymiar produkowane są pod precyzyjnie zebrane dane liczbowe oraz pomiary u klienta. Z dbałością o detale można wybrać np. kolor blatu oraz pełen design mebli razem z uchwytami, typami zawiasów itp.

Alternatywne meble w gotowych zestawach mają dla nas również ciekawe, modne aktualnie warianty. Jakie zalety? Z reguły to krótki czas oczekiwania oraz atrakcyjna cena. Zalecamy jednak uwagę przy zbieraniu ofert – dostawcy gotowych mebli doliczają sobie czasem bajońskie sumy za dostawę, wniesienie i montaż mebli, przez co cała realizacja może nawet przewyższać kosztem meble na wymiar…

Author

Comments are closed.

skrzynia ogrodowa zobacz wiecej zobacz wiecje