Gry na komputer nadal cieszą się tak dużą popularnością, jak w latach poprzednich. Co prawda, nie brakuje osób zainteresowanych konsolami, ale chyba nic nie jest w stanie przebić gier na komputer. Tym bardziej, że oferowanych jest tyle ciekawych nowości.

Gra fantasy dla zainteresowanych

Jeżeli ktoś lubi gry MMORPG (rodzaj komputerowych gier fabularnych, w których duża liczba graczy może grać ze sobą w wirtualnym świecie), to koniecznie powinien poznać Ashes of Creation. Jest to jedna z ciekawszych propozycji, która pomaga przenieść się do świata fantasy. Całkiem możliwe, że zaprawieni w boju gracze na PC, znają twórców tej gry. Do grona osób odpowiedzialnych za powstanie Ashes, należą zespół Intrepid Studios.

Fabuła Ashes of Creation

Można powiedzieć, że jest to klasyka, jeżeli chodzi o gatunek fantasy. Wiele lat temu, nad jedną z krain zawisło widmo zagłady. Tylko cud sprawił, że w tym właśnie miejscu jest jeszcze jakaś ostatnia cywilizacja. Taka, która po wielu latach walki o przetrwanie, postanowiła zacząć walczyć o swoje. Do głosu zaczynają dochodzić reprezentanci inteligentnych ras. Nie jest to jednak dobre, ponieważ stanowią oni niebezpieczeństwo dla innych.

To, co dokładnie będzie działo się w tym świecie, zależne jest od samych graczy, którzy to będą kształtować wirtualną, fantastyczną rzeczywistość. Gracze mają wpływ na to, co dzieje się w świecie polityki, jak również gospodarki. 

Jakie są tryby gry?

Wielu zapalonych graczy, na pewno zaciekawi to, że w grze dostępne są różne tryby gry, w tym tryb PvE, a także PvP. PvE oferuje dostęp do bestii, którymi są fantastyczne smoki. Tutaj przeciwnikami jest tak naprawdę sztuczna inteligencja, która odpowiada za ich zachowania. PvP to przede wszystkim kameralne pojedynki. Tutaj też może dochodzić do walk pomiędzy zwaśnionymi frakcjami. 

Zalety Ashes of Creation

Czy warto? Na pewno tak, ponieważ dzięki temu można poznać inne osoby, które również będą brały udział w rozgrywkach. Co więcej, dzięki Ashes of Creation można nawiązać kontakt z osobami z różnych części kraju, a może nawet i dalej.

Na uwagę także zasługuje trójwymiarowa grafika, która została bardzo starannie wykonana, dzięki czemu wrażenia z gry są jeszcze lepsze. Nie tylko, jeśli chodzi o otoczenie, ale również o postacie, jakie biorą udział w grze.

Wielu zapalonych graczy na pewno z wielką przyjemnością chwyci za Ashes of Creation, ciesząc się z tego, że może wziąć udział w fantastycznych rozgrywkach, które niezwykle angażują wszystkich uczestników. 

 

Author

Comments are closed.

https://monsterfunk.com https://constitutionfair.org https://emtec-group.com.pl