Wybierając okna, należy wziąć pod uwagę szereg czynników: rodzaj ram, parametry (przede wszystkim parametr Uw, dźwiękoszczelność), sposób otwierania, liczbę i jakość szyb… Jednym z najważniejszych elementów wpływających na funkcjonalność i estetykę okien są ramy, a dokładniej – ich budulec. Coraz większa grupa osób remontujących mieszkania i budujących własne domy rezygnuje z popularnych do niedawna „plastików” na rzecz modeli z drewna. Dlaczego warto postawić na drewniane okna z profesjonalnym montażem? Sprawdź!

Piękna estetyka, doskonałe parametry

Nieregularnie usłojone, pięknie wybarwione ramy z drewna harmonijnie wpisują się w najświeższe trendy architektoniczne. Smukłe profile z drewna pasują zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji. Wnoszą do wnętrz świeżość i ciepło.

W parze z zachwycającą estetyką idzie w tym przypadku jakość. Odpowiednio pielęgnowane drewno (przede wszystkim regularnie impregnowane) będzie w nienagannym stanie służyło dłużej niż ramy z tworzyw sztucznych. Drewniane okna celująco zdają egzamin w miejscach o bardzo intensywnym nasłonecznieniu. Surowiec jest odporny na  wysokie temperatury, podczas gdy plastik pod ich wpływem może się odkształcać i tracić swoją barwę. Na rynku znajdziesz okna drewniane o ekstremalnie niskim współczynniku Uw, wyposażone w nowoczesne, trójszybowe pakiety i uzbrojone w systemy antywłamaniowe.

Okna z montażem – zdaj się na fachowców

Warto mieć świadomość, że nawet najlepsze okno o doskonałych parametrach nie będzie dobrze spełniało swojego zadania, jeśli będzie niewłaściwie osadzone w ścianie. Podczas montażu okien nie ma miejsca nawet na najmniejszy błąd, dlatego warto powierzyć to zadanie profesjonalistom. Wybierając okna z montażem, masz pewność, że będą one szczelną barierą dla chłodnych podmuchów z zewnątrz i ogrzanego wewnątrz domu powierza.

 

 

Author

Comments are closed.

https://san-escobar.com https://rattanmeble.com.pl https://ocwebmarketingsolutions.com