Jak sprawić, aby każdy posiłek był wyjątkowy? Poza postawieniem na stole wyjątkowych i aromatycznych potraw warto również zadbać o odpowiednią oprawę – o piękną zastawę stołową oraz sztućce! Szukając tych ostatnich trafiamy na szeroki wybór – o czym warto pamiętać podczas wyboru sztućców do codziennego użytkowania?

Nowoczesne sztućce ze stali nierdzewnej

Jak dzisiaj tworzy się sztućce? Podstawą jest materiał – sztućce Gerlach, jedna z najchętniej wybieranych na polskim ryku, tworzone są ze stali nierdzewnej, zabezpieczonej zarówno przed korozją, jak i przed odkształcaniem czy działaniem wilgoci. Sztućce takie nie tylko na długi czas zachowają wspaniały wygląd, ale też nie będą się odkształcać. Projektanci zaproponowali idealnie zaprojektowane elementy wystroju stołu – nowoczesne sztućce są odpowiednio profilowane oraz wyważone, aby codzienne jedzenie nie sprawiało żadnych problemów. 

Jak zdobione są sztućce? Tu projektanci mogą nas zaskoczyć – wykorzystują oni przede wszystkim najnowsze trendy i rozwiązania. Sztućce zdobione są w stylu skandynawskim, minimalistycznym czy rustykalnym. W ofercie producentów nie brak jednak i klasycznych rozwiązań, czyli sztućców zdobionych ornamentami czy motywami kwiatowymi. Wśród nich każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. 

Sztućce na specjalne okazje

W ofercie producentów znajdziemy nie tylko klasyczne sztućce stołowe do spożywania posiłków. Zaproponują nam oni również komplety widelczyków do ciast czy łyżeczek do kawy. Miłośnicy słodkości zadowoleni będą z szerokiego wyboru łopatek do tortów i ciast. Dla najmłodszych przygotowano specjalne komplety sztućców o nieco mniejszych rozmiarach – leżą one idealnie w dłoniach maluchów i zachwycają zdobienia w formie znanych i lubianych postaci z kreskówek. 

Author

Comments are closed.

Záhradné lampiony https://xann.pl/sitemap Kvetináče z ratanu