Styl loftowy jest obecnie jednym z najchętniej wykorzystywanych – przekonują projektanci i architekci wnętrz. Nie powinno to dziwić – styl loftowy odznacza się niebanalnym charakterem, pozwala na wykorzystanie potencjału każdego wnętrza. Atutem jest również fakt, że meble loftowe sprawdzą się w każdym pomieszczeniu w domu.

Praktyczne meble loftowe we wnętrzach industrialnych

Styl loftowy łączy w sobie wiele ciekawych elementów – inspiracją dla stylu loftowego były i są przestrzenie pofabryczne. Wnętrza loftowe odznaczają się przede wszystkim przestrzenią, dużymi przeszkleniami – wiąże się to ze świetnym doświetleniem wnętrz naturalnym światłem słonecznym. Styl loftowy wykorzystuje stonowane kolory: beż, biel, czerń, grafit. Istotne są również tworzywa i materiały – we wnętrzach takich znajdziemy meble loftowe stworzone z litego drewna, metalu, ale też elementy wykonane z naturalnego kamienia, szkła hartowanego, cegły, betonu. Wnętrza loftowe pozwolą na wykorzystanie potencjału każdego wnętrza. Warto również podkreślić, że w stylistyce industrialnej brak jest klasycznych ozdób i dekoracji – ich funkcję przejmują meble loftowe.

Jakie meble loftowe wybrać?

Chcąc stworzyć pomieszczenie w stylu loft, czy zaaranżować tak całe mieszkanie, warto postawić na meble loftowe Notodo. Są to meble projektowane zgodnie ze stylem industrialnym i z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów (stali, litego drewna). Warto zwrócić na różnorodność oferowanych mebli – stoliki i szafki sprawdzą się w salonach i pokojach dziennych, niewielkie szafki nocne idealnie wpiszą się w industrialne sypialnie. Nie brak również elementów dedykowanych do przestrzeni takich jak łazienki. Projektanci proponują też stylizowane lampy, które pozwolą na zachowanie niebanalne aranżacji.

Author

Comments are closed.

https://researchmarket24.com https://flisolqro.org https://pimpmipad.pl