Styl loftowy jest obecnie jednym z najchętniej wykorzystywanych – przekonują projektanci i architekci wnętrz. Nie powinno to dziwić – styl loftowy odznacza się niebanalnym charakterem, pozwala na wykorzystanie potencjału każdego wnętrza. Atutem jest również fakt, że meble loftowe sprawdzą się w każdym pomieszczeniu w domu.

Praktyczne meble loftowe we wnętrzach industrialnych

Styl loftowy łączy w sobie wiele ciekawych elementów – inspiracją dla stylu loftowego były i są przestrzenie pofabryczne. Wnętrza loftowe odznaczają się przede wszystkim przestrzenią, dużymi przeszkleniami – wiąże się to ze świetnym doświetleniem wnętrz naturalnym światłem słonecznym. Styl loftowy wykorzystuje stonowane kolory: beż, biel, czerń, grafit. Istotne są również tworzywa i materiały – we wnętrzach takich znajdziemy meble loftowe stworzone z litego drewna, metalu, ale też elementy wykonane z naturalnego kamienia, szkła hartowanego, cegły, betonu. Wnętrza loftowe pozwolą na wykorzystanie potencjału każdego wnętrza. Warto również podkreślić, że w stylistyce industrialnej brak jest klasycznych ozdób i dekoracji – ich funkcję przejmują meble loftowe.

Jakie meble loftowe wybrać?

Chcąc stworzyć pomieszczenie w stylu loft, czy zaaranżować tak całe mieszkanie, warto postawić na meble loftowe Notodo. Są to meble projektowane zgodnie ze stylem industrialnym i z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów (stali, litego drewna). Warto zwrócić na różnorodność oferowanych mebli – stoliki i szafki sprawdzą się w salonach i pokojach dziennych, niewielkie szafki nocne idealnie wpiszą się w industrialne sypialnie. Nie brak również elementów dedykowanych do przestrzeni takich jak łazienki. Projektanci proponują też stylizowane lampy, które pozwolą na zachowanie niebanalne aranżacji.

Author

Comments are closed.

Pohodlné kreslo na balkón - trendy budúcoročnej sezóny Záhradný nábytok v škandinávskom štýle - tvoja inšpirácia do modernej záhrady  Luxusný záhradný nábytok