Kupno okien jest kosztownym przedsięwzięciem. Producenci stolarki okiennej oferują obecnie szeroki wybór nowoczesnych modeli o doskonałych parametrach i dopracowanej estetyce. Każdy klient może skompletować okna dostępne w regularnej sprzedaży albo zamówić niestandardowe okna na wymiar. Jakie wady i zalety ma drugie rozwiązanie? Sprawdź!

Okna na wymiar – nieograniczone możliwości

Chcesz wstawić do sypialni okno o niestandardowym rozmiarze? A może do Twojego nowego, stylizowanego domu pasują przeszklenia o nietypowym kształcie? Zamawiając okna na wymiar,  masz niemal nieograniczone możliwości. Sam decydujesz, jak będzie wyglądało i jakie parametry (na przykład przenikalność cieplną, dźwiękoszczelność) będzie miało dane przeszklenie. Wybrane okno możesz „uzbroić” w systemy antywłamaniowe, wybrać kolor i materiał ram oraz typ pakietu szybowego.

Czy okna produkowane na wymiar mają wady? Osoby korzystające z takich usług muszą uzbroić się w cierpliwość – w przypadku produktów o niestandardowych cechach czas realizacji zamówienia wydłuża się. Ponadto, cena okien na wymiar jest wyższa niż standardowych modeli dostępnych od „ręki”.

Gdzie zamówić okna na wymiar?

Pamiętaj o tym, że okna na wymiar muszą być idealnie dopasowane do specyfikacji technicznej projektu oraz współgrać z koncepcją wizualną budynku. Nawet minimalne szczeliny czy przekrzywienia obniżą parametry okna i sprawią, że nie będzie ono tak szczelne, jak zapewnia producent. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje okna będą dobrze spełniać swoją funkcję i nie wyrzucisz pieniędzy w błoto, skorzystaj z usług renomowanego producenta oferującego dodatkowo usługę montażu.

Author

Comments are closed.

https://healthysaulttribe.com https://stworzwnetrze.com.pl https://sigrs-gisor.org