Oryginalna armatura Deante jest bardzo uniwersalna, dlatego też doskonale sprawdzi się zarówno w dużych, jak i również w mniejszych łazienkach. Dzięki kilku naszym cennym wskazówkom dowiedzą się Państwo jak stworzyć funkcjonalne aranżacje w niewielkich pomieszczeniach.

Moda na deszczownie w wannie

W obecnym sezonie jest bardzo duży boom na deszczownie, które doskonale pasują do małego metrażu. Polski producent Deante oferuje rewelacyjne deszczownie, które można zamontować do wanny i kabiny prysznicowej.

Godne polecenia są przede wszystkim niesamowite deszczownice Jaskier, które wyróżniają się bateriami wannowymi z wygodną wylewką. Dużym atutem deszczownicy Jaskier jest również to, że bardzo łatwo jest dostosować wysokość do naszego wzrostu. Do opisywanej deszczownicy idealnie pasuje umywalka z zwężaną dźwignią.

Funkcjonalne kabiny do małej łazienki

Deante oferuje również fantastyczne kabiny prysznicowe, które zaprojektowane są z myślą właśnie o małych łazienkach. Mowa tutaj między innymi o kabinie Kerria w której drzwiczki składają się do środka. W dużej mierze to właśnie dzięki temu rozwiązaniu można szybko złożyć taflę szkła płasko przy ścianie. Jest to najprostszy sposób, aby zwiększyć powierzchnię użytkową.

Nowoczesna kabina Kerria wyróżnia się także specjalną powłoką Active Cover. To właśnie dzięki niej woda swobodnie spływa i raz na zawsze można zapomnieć o nieprzyjemnym osadzie i kamieniu. Powłoka Active Cover przypadnie do gustu tym osobo, które nie chcą zmarnować całego dnia na sprzątaniu łazienki. Aby zaoszczędzić nieco przestrzeni warto kabinę zamontować bezpośrednio na podłodze. Dobrze sprawdzi się tutaj odpływ liniowy, który po dłuższej przerwie ponownie powraca do mody.

Niezawodne składane baterie

Oryginalna armatura Deante znacząco zwiększa komfort podczas kąpieli w wannie lub pod prysznicem. W stosunkowo niewielkich łazienkach idealnie sprawdzi się składana bateria Maruna, która pełni tak naprawdę funkcję przełącznika prysznic/wanna. Gdy bateria jest rozłożona to bez problemu można ją wykorzystać do napełniania wody. Jeżeli bateria złożona jest z kolei równolegle do korpusu to wówczas można otworzyć strumień wody w słuchawce.

Oprócz samej baterii wannowej warto wybrać również baterie umywalkowe i natryskowe. Jeżeli chodzi o sam kolor dźwigni to w nowoczesnej łazience doskonale sprawdzi się fiolet albo energetyczny turkus. W klasycznej łazience zdecydowanie lepszym wyborem jest oczywiście minimalistyczna biel albo dość głęboka czerń. Są to uniwersalne kolory, które pasować będą do każdego stylu aranżacyjnego.

Więcej informacji znajdziesz na stronie armatura deante.

Author

Comments are closed.

Ochranné kryty na záhradné slnečníky  https://xann.pl/sitemap Ochranné kryty na rohové sedacie súpravy