Odpoczynek w ogrodzie czy na tarasie to świetna alternatywa dla dalekich wyjazdów poza miasto. Przydomowy ogród można zaaranżować w dowolny sposób – jest to możliwe dzięki wykorzystaniu mebli ogrodowych, dostępnych od ręki. Elementem, o którym koniecznie musimy pamiętać, to parasol ogrodowy ze stojakiem. Jakie parasole znajdziemy na polskim rynku?

Funkcjonalny parasol ogrodowy ze stojakiem

Nowoczesny ogród to miejsce, które służy na wiele sposobów. Przede wszystkim jest to przestrzeń wypoczynkowa, z której korzystać mogą wszyscy domownicy. Ogród może być też miejscem zabaw dzieci, przestrzenią odpowiednią do uprawiania kwiatów i warzyw. W końcu ogród to także strefa, która wpływa na estetykę domu. Warto zadbać o jego wyposażenie! Szeroki wybór mebli ogrodowych sprawia, że możliwe jest stworzenie eleganckiego ogrodu dopasowanego do konkretnych potrzeb. Warto z bliska przyjrzeć się meblom i wybrać te, które faktycznie będą spełniać nasze oczekiwania.

Szukając idealnych mebli, nie zapomnijmy o odpowiednim parasolu. Nowoczesny parasol ogrodowy ze stojakiem pozwoli na wykreowanie strefy cienia nawet w najbardziej upalne dni. Parasole posiadają obszerne czasze wykonane z tkanin technicznych. Dodatkowa warstwa poliuretanu sprawia, że czasza chroni zarówno przed słońcem, jak i niespodziewaną mżawką. Parasol ogrodowy ze stojakiem może być wykorzystany zarówno w ogrodzie, jak i na tarasie czy większym balkonie.

Parasol ogrodowy ze stojakiem – jaką podstawę wybrać?

Wybór podstawy pod parasol ogrodowy jest kluczowy, by wygodnie obsługiwać ten produkt. Parasol może być osadzony na podstawie do wkopania w ziemię. Taka podstawa wykonana jest z włókna szklanego, zabezpieczonego przed wilgocią, ścieraniem. W przypadku tarasów rekomendowane są nowoczesne podstawy wykonane z kamienia – dostępne są one w kilku wariantach wagowych.

Author

Comments are closed.

zobacz wiecej zobacz wiecej zobacz wiecej