Stworzenie wygodnej przestrzeni mieszkalnej to nie lada wyzwanie – współcześnie jednak można korzystać z pomocy doświadczonych architektów oraz mebli tworzonych na wymiar. Szafy na wymiar są jednymi z chętniej wybieranych – pozwalają one na optymalne wykorzystanie przestrzeni, jak również na niebanalną aranżację.

Dlaczego warto postawić na szafy na wymiar?

Życie w uporządkowanej przestrzeni jest lepsze i zdrowsze. Szukając inspiracji do tego, w jaki sposób zarządzać przestrzenią we własnym mieszkaniu czy w domu, warto zwrócić uwagę na szafy na wymiar. Ten rodzaj zabudowy sprawdzi się praktycznie w każdym wnętrzu: sypialni, salonie, przedpokoju, kuchni. Szafy na wymiar pozwolą na wykreowanie dużej ilości przestrzeni do przechowywania, a dodatkowo będą one perfekcyjnie dopasowane do konkretnych potrzeb danego klienta. Jak to możliwe?

Szafy na wymiar od początku do końca tworzone są na indywidualne zamówienie – mówią pracownicy marki Rega Meble z Bielska-Białej. Oznacza to, że mebel dedykowany jest do przestrzeni o konkretnych wymiarach. Szafy na zamówienie pozwolą lepiej zarządzać przestrzenią, dzięki czemu nawet w niewielkich mieszkaniach uda się zapanować nad porządkiem. Istotne jest również to, że szafa może sięgać samego sufitu – pozwoli to na jeszcze lepsze wykorzystanie miejsca i przeznaczenie go do chowania (np. koców, pościeli).

Szafy na wymiar zgodne z istniejącą aranżacją

Szafy na zamówienie mogą być wykonane z dowolnych materiałów – o ich wyborze decyduje klient. Szafy tworzy się z płyt meblowych, płyt laminowanych, płyt lakierowanych, ale też z litego drewna czy z dodatkiem oklein drewnianych. Drzwi szafy mogą być uzupełnione o dekoracyjne panele, ale też lustra, forniry. Wnętrze szafy dopasowane jest do potrzeb klienta – decyduje on o ilości i ułożeniu półek, jak również o tym, czy w szafie ma znajdować się drążek do wieszania ubrań.

 

 

Author

Comments are closed.

https://xnova-24.pl https://firefoxstory.com https://san-escobar.com