Ekologiczne słomki biodegradowalne to świetna alternatywa dla wyrobów plastikowych. Codziennie produkujemy górę śmieci z plastiku, który ma fatalny wpływ na naszą planetę.

Jeśli zdecydujesz się na słomki eko, przynajmniej w małym stopniu przyczynisz się do ochrony środowiska naturalnego naszej planety. To, że produkt jest BIO nie musi oznaczać wcale, że jest gorszy. Takie przeświadczenie towarzyszyło wielu ludziom przez długi czas. Sądzili, że w zamian za bardziej ekologiczne podejście poświęcić będą musieli jakość produktu. Te czasy już dawno za nami! Produkty Slowpack to połączenie naturalności z najwyższą jakością wykonania.

Słomki bambusowe – wygodne i przyjazne środowisku

Słomki bambusowe to wyroby charakteryzujące się niezwykłą trwałością co zawdzięczają użyciu najlepszych odmian bambusa z naturalnych upraw. Bambus to idealny materiał, którego możemy używać do produkcji słomek, ponieważ prawdopodobnie nigdy go nam nie zabraknie. Jest to jedna z najszybciej rosnących roślin na ziemi – zawiera on różne naturalne środki przeciwbakteryjne, przez co nie wymaga stosowania żadnych wzmacniaczy i nawozów podczas hodowli. Jego ilość daje gwarancję, że używając go do produkcji słomek, nie naruszamy i nie wpływamy niekorzystnie na żaden ekosystem. Bambus starczy zarówno dla nas jak i pand. Naturalny i delikatny kolor słomek podkreślą elegancję spożywania zarówno zimnych jak i ciepłych spożywania napojów. 

Ekologiczne słomki w ofercie Slowpack

Sklep ekologiczny online Slowpack to miejsce, w którym dbamy o zadowolenia naszych klientów i kondycję naszej planety. Każda słomka ekologiczna jest biodegradowalna i kompostowalna, a niektóre nawet jadalne. W naszej ofercie znajdziesz zestawy słomek po kilka lub kilkanaście sztuk, w bardzo korzystnych cenach. Dzięki właściwościom tych produktów można używać ich wielokrotnie, przez co zakup okażę się jeszcze bardziej opłacalny. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą słomek z bambusa i nie tylko – sklep Slowpack.

Author

Comments are closed.

Nábytok na veľkú terasu - nájdite ideálnu súpravu do svojej záhrady Sivý záhradný nábytok z umelého ratanu - moderné a praktické vybavenie na terasu i balkón Nábytok z umelého ratanu - oplatí sa ho mať v záhrade?