Nie trzeba wiele, aby zwykły taras czy ogród zmienić w wyjątkowe miejsce wypoczynkowe. Wybierając dopasowane do potrzeb meble, zwracajmy uwagę na to, aby były one nie tylko trwałe, ale i piękne. Elementem, którego nie może zabraknąć w strefie wypoczynkowej, jest stół na zewnątrz. Wśród licznych modeli warto zwrócić uwagę na stoły z egzotycznego drewna.

Stół na zewnątrz z blatem z drewna tekowego

Drewno tekowe jest chętnie wykorzystywane w produkcji mebli ogrodowych – ceni się je za wysoką trwałość, elegancję, oryginalny wygląd. Stół na zewnątrz z blatem z drewna tekowego to niebanalna propozycja, która sprawdzi się w miejscach aranżowanych w stylu rustykalnym, skandynawskim. Stoły ogrodowe tego typu posiadają stabilne, aluminiowe stelaże, które dzięki malowaniu proszkowemu są odporne na ścieranie czy działanie korozji. Drewno tekowe odznacza się wysoką odpornością na uszkodzenia czy ścieranie – na długi czas zachowa doskonały wygląd. Uzupełnieniem dla stołu tego typu mogą być nowoczesne i lekkie krzesła aluminiowe. Podczas przygotowywania posiłków na stole warto postawić wazon ze świeżymi kwiatami – taka dekoracja to najpiękniejsza ozdoba w trakcie lata!

Stół na zewnątrz z blatem z drewna eukaliptusowego

Alternatywą dla stołów tekowych są stoliki kawowe, w których blat wykonano z drewna eukaliptusowego. Jasne drewno eukaliptusa doskonale prezentuje się w zestawieniu z ciemniejszym stelażem ramy. Stół na zewnątrzzabezpieczono przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi oraz ścieraniem. Ponadczasowy wygląd stołu sprawia, że sprawdzi się on w każdej aranżacji i poprawi estetykę otoczenia. Stół taki warto uzupełnić krzesłami z naturalnego rattanu – krzesła takie powstają z pnączy pozyskiwanych z plantacji o zrównoważonym rozwoju. Oznacza to, że pozyskiwanie tego surowca nie degraduje środowiska naturalnego.

 

 

 

Author

Comments are closed.

https://beesafe.pl/porady/eurotax-wycena-samochodu/ zobacz wiecej ubezpieczenie szkolne